Зачекайте,
триває завантаження

Мудра Корова
Пiдписатися

Дякуємо, вашу пошту успішно додано.

Мудра корова кланяється

Мудра корова кланяється!

Дякуємо, вашу пошту успішно додано.

Мудра корова кланяється

Мудра корова кланяється!

Про проект

Вільний відеолекторій WiseCow створений для того, щоб люди по всій Україні могли навчатися безкоштовно.

На сайті 9 розділів: література, кіно, мистецтво, музика, журналістика, театр, історія, мода та соціум, а також розділ «Міста» — карта соціальних ініціатив України та афіша подій. У кожному з розділів планується по 10 курсів. Кожен курс у свою чергу вміщує 10 відео та 10 додаткових матеріалів.

Цей формат актуальний для жителів великих міст у яких є можливість відвідувати найрізноманітніші лекції, але немає часу. Та особливо відеолекторій знадобиться жителям маленьких міст і сіл, куди не так часто привозять крутих спікерів з масштабними лекціями. WiseCow прагне, щоб доступ до структурованих знань у всіх був однаковий.

Головна мета проекту: надати українцям можливість вчитися вдома безкоштовно.

На хвилі здорового патріотизму багато людей почали цікавитися культурним доробком України, та все ж залишається багато білих плям і чорних дір у знаннях пересічної людини. Тому наразі WiseCow зосереджений на зйомках «українських» курсів.

У кожному розділі два курси відведено українській історії літератури/кіно/театру. Перший «100 років за 100 хвилин» пунктирно оповідає століття. На кожне десятиліття — 10 хвилин. Другий курс буде більш змістовно розглядати найзначніші імена в українській історії.

Проте всі розділи створені таким чином, щоб хронологічно охопити все XX сторіччя та територію усіх континентів. Інші 8 курсів рівномірно ділять різні континенти. Це значить, що розділ «Література», наприклад, буде включати курси з американської, африканської, європейської, латиноамериканської літератури, нобелівських та букерівських лауреатів і курс поезії. Те саме стосується музики, театру, історії, кіно та мистецтва.

Допомогти проекту

WiseCow – це некомерційний проект, наша команда робить все власним коштом. Якщо ви бажаєте допомогти – перерахуйте будь-яку сумму на номер карти: 4731 1856 1271 3757

Мудра корова кланяється!

Нашi партнери