Зачекайте,
триває завантаження

Мудра Корова
Пiдписатися

Дякуємо, вашу пошту успішно додано.

Мудра корова кланяється

Мудра корова кланяється!

Дякуємо, вашу пошту успішно додано.

Мудра корова кланяється

Мудра корова кланяється!

Останні новини

5 вільних просторів Донбасу

Мудрій корові “не сидиться” на одному полі, тому вона виїздить попастись у інші міста та села. І вас до цього закликає. А поки вона знайомиться з культурними ініціативами, ми розповідаємо про театри, галереї та вільні простори різних міст.

 

А поки Мудра корова збирає речі на Донбас (це такий спойлер, але тссс), ми розповідаємо про 5 вільних просторів з Донецької та Луганської областей, хоча насправді їх набагто більше. Вільні простори часто виступають не тільки у ролі місця для спілкування, алей стають кінотеатрами, галереями та концертними майданчиками. А у маленьких містах подібні платформи ініціатив об`єднують навколо себе активістів та креативних людей. 

Платформа ТЮ

Маріуполь

"ТЮ!" - це перша арт-платформа в Маріуполі. Це місце для подій та платформа для ідей. Тут проводять кінопокази, лекції, виставки, концерти, літературні вечори, вечірки та театральні вистави. “Тут можливо все - якщо це не банально та по-новому, якщо це відстоює права людини і мобілізує нас думати та задавати гострі питання”, - говорять у платформі. Тут проходять як техно-вечірки, так і лекції про дискримінації в кіно.

 

STB City hub

Старобільськ

Єдиний вільний простір у місті Старобільськ. "STB city hub" – креативний суспільний простір, місце зустрічі, спільної роботи та розвитку представників громадянського суспільства, креативної молоді, спільноти активних переселенців, а також фрілансерів. В хабі часто читають лекції про фандрайзинг, права людини, проводять кінопокази.

Лампова. Платформа ініціатив.

Покровськ

Лампова - це вільний простір у Покровську, який відкритий для всіх. Тут проводять лекції та семінари, фестивалі кіно (наприклад, мандрівний DocuDays). Та і взагалі, аби провести захід у місті - за допомогою звертаються до активістів з платформи ініціатив. Назва також не проста, бо лампова - це приміщення на поверхні шахти для зберігання та ремонту світильників.


DRUZI вільний простір

Константинівка

D•R•U•Z•I - це відкритий креативний простір для громадських ініціатив. У просторі  можна читати книжки з чашкою кави, працювати за комп'ютером, робити домашнє завдання, слухати цікавих людей з усієї країни і закордону, грати на музичних інструментах, проводити репетиції свого гурту, співати і танцювати, дивитися кіно. 

Щотижня проходять різніі заходи - лекції, тренінги, майстер-класи, концерти, кінопокази, ігри, засідання клубів за інтересами, репетиції.

 

Пружина

Сєвєродонецьк

Пружина - це креативний простір, неформальне об'єднання яке має на меті трансформувати навколишній простір. Пружина займається організацією мистецьких виставок, арт-тусовок, проведення лекцій. Пружина допомагає в організації різних проектів, наприклад “Музей відкрито на ремонт” та фестивалю документального кіно “86” у своєму місті.

 

 

 

 

 

 

Фестиваль кіно та урбаністики "86" оголосив тему 2018 року

Фестиваль кіно та урбаністики "86" відбудеться у Славутичі у п’ятий раз і триватиме з 9 по 13 травня. Тема фестивалю - «Щось невловиме / Something in the Air» 

«Це тема-повстання проти буквалізму,…

читати далi

YUKO потрапили у фіналісти відбору на музичний фестиваль у Каннах

Серед тисячі заявників електро-фолк гурт YUKO відібрали до топ-55 фіналістів на фестиваль-конференцію MIDEM. Про це повідомляє Muzmapa. 

YUKO —…

читати далi

Художник Олександр Ройтбурд став директором Одеського художнього музею

Голова Одеської державної адміністрації Максим Степанов назначив українського художника Олександра Ройтбурда директором Одеського художнього музею. Про це повідомляє

читати далi

На книжковому салоні в Парижі Карпа вручила Макрону книжку Сенцова

Українська письменниця та перший секретар з питань культури посольства України у Франції Ірена Карпа під час Міжнародного книжкового салону (Salon du livre) в Парижі вручила президентові Франції Еммануелю…

читати далi

«Інтернат» Жадана здобув премію Лейпцизького книжкового ярмарку

Роман українського письменника Сергія Жадана «Інтернат» здобув премію Лейпцизького книжкового ярмарку. Адаптацію книги німецькою мовою відзначили у категорії «Найкращий переклад». Про це 

читати далi

Дослідниця Енн Епплбаум здобула премію Ґелбера за книжку про Голодомор

Американсько-британська журналістка та історик Енн Епплбаум стала переможницею 28-ї щорічної премії Лайонела Ґелбера. Таким чином журі 

читати далi