Зачекайте,
триває завантаження

Мудра Корова
Пiдписатися

Дякуємо, вашу пошту успішно додано.

Мудра корова кланяється

Мудра корова кланяється!

Дякуємо, вашу пошту успішно додано.

Мудра корова кланяється

Мудра корова кланяється!

Останні новини

Арт-галереї міст. Частина друга

У попередньому матеріалі ми розповідали про галереї Дніпра, Хмельницького, Одеси, Івано-Франківська та ХарковаЦього разу розповідаємо де шукати сучасне мистецтво в Полтаві, Львові, Ужгороді, Херсоні та Луцьку. 

Art Jump

Полтава

Jump - це новий простір для презентації сучасного мистецтва, створений з ініціативи Art Group JUMP у 2015р. Галереї створена не тільки для локальних художників, тут проходять виставки міжнародних проектів та художників з інших міст, проводять artist talks та лекції про сучасне мистецтво. Виставки не тільки показують сучасне мистецтво, але й осмилюють попередні процеси, як наприклад неформальне мистецтво міста у 90-х. 

Актуальна виставка: "Отсе сте" Виставка вуличної фотографії Стівена Дженсена. Традиція нічної вуличної фотографії вже сформувала деяку звичність сприйняття неонових вогнів й іншого міського сяйва, як атрибутів великих урбаністичних й промислових центрів, що знаходяться на передовій технологічного розвитку. Переносячи естетику на провінцію, Стівену все одно вдається створити містифікацію досить масштабного мегаполіса з його надлишковим сяйвом й переливами різними відтінками.

 

Detenpyla gallery 

Львів

Це виставковий простір створений в приміщенні минулої пральні ,кузні, та теперішньої кухні, який знаходиться в межах центральної частини міста. Загальна виставкова площа – біля 25 м.кв. Одна з головних цілей галереї – розвиток та популяризація сучасного мистецтва. Також важливою складовою роботи галереї є розвиток мистецтва перформанс. За невеликий час існуваня „самоорганізована інституція” та організатори зробили спробу показати, що і не комерційна самоорганізована структура, яка не заробляє і не ставить таких цілей, також може ефективно працювати. 

 

ILKO Gallery

Ужгород

"Ілько", як просто називають галерею місцеві, чи не найпопулярніше місце в Ужгороді. Приміщення галереї досить велике, тож тут проходять концерти, театральні виступи та лекції про музику, мистецтво, літеарутру. 

Актуальна виставка: "Павло Керестей. Персональна виствка". Павло Керестей народився в Ужгороді, він представляє трансавангардне мистецтво «нової хвилі» середини 1980-х – початку 1990-х рр. У своїй творчості він відображає постапокаліптичні історії. Для посилення враження і підкреслення катастрофічної неминучості використовує у своїх роботах агресивно-яскраву палітру кольорів. 

 

Музей сучасного мистецтва Херсон

Херсон

Музей сучасного мистецтва херсону - це приватна художня інституція, створена в 2004 році у квартирі художника Вячеслава Машницького. В колекції музею, поряд з творами художників, що працюють в акутальних напрямках сучасного мистетцва, представлені твори наївного мистецтва. Окрім постійно-діючої експозиції, в музеї проводяться виставки, перформанси сучасних художників, лекції. тощо. 

 

4\8 Gallery

Луцьк

Галерея спрямована на просування сучасного мистецтва, а саме – стріт арту, постграфіті і паблік арту. Існуватиме вона у форматі “вуличної галереї” під відкритим небом.Об'ємно-просторова структура “4/8 Gallery” має чітку геометрію та була утворена за допомогою розкриття простору типової галереї із чотирьох стін, стираючи, таким чином, границі між внутрішнім та зовнішнім відкриває вільний доступ до виставкового простору.Галерея спрямована на просування сучасного мистецтва, а саме – стріт арту, постграфіті і паблік арту. Існуватиме вона у форматі “вуличної галереї” під відкритим небом.Об'ємно-просторова структура “4/8 Gallery” має чітку геометрію та була утворена за допомогою розкриття простору типової галереї із чотирьох стін, стираючи, таким чином, границі між внутрішнім та зовнішнім, що відкриває вільний доступ до виставкового простору.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фестиваль кіно та урбаністики "86" оголосив тему 2018 року

Фестиваль кіно та урбаністики "86" відбудеться у Славутичі у п’ятий раз і триватиме з 9 по 13 травня. Тема фестивалю - «Щось невловиме / Something in the Air» 

«Це тема-повстання проти буквалізму,…

читати далi

YUKO потрапили у фіналісти відбору на музичний фестиваль у Каннах

Серед тисячі заявників електро-фолк гурт YUKO відібрали до топ-55 фіналістів на фестиваль-конференцію MIDEM. Про це повідомляє Muzmapa. 

YUKO —…

читати далi

Художник Олександр Ройтбурд став директором Одеського художнього музею

Голова Одеської державної адміністрації Максим Степанов назначив українського художника Олександра Ройтбурда директором Одеського художнього музею. Про це повідомляє

читати далi

На книжковому салоні в Парижі Карпа вручила Макрону книжку Сенцова

Українська письменниця та перший секретар з питань культури посольства України у Франції Ірена Карпа під час Міжнародного книжкового салону (Salon du livre) в Парижі вручила президентові Франції Еммануелю…

читати далi

«Інтернат» Жадана здобув премію Лейпцизького книжкового ярмарку

Роман українського письменника Сергія Жадана «Інтернат» здобув премію Лейпцизького книжкового ярмарку. Адаптацію книги німецькою мовою відзначили у категорії «Найкращий переклад». Про це 

читати далi

Дослідниця Енн Епплбаум здобула премію Ґелбера за книжку про Голодомор

Американсько-британська журналістка та історик Енн Епплбаум стала переможницею 28-ї щорічної премії Лайонела Ґелбера. Таким чином журі 

читати далi