Зачекайте,
триває завантаження

Мудра Корова
Пiдписатися

Дякуємо, вашу пошту успішно додано.

Мудра корова кланяється

Мудра корова кланяється!

Дякуємо, вашу пошту успішно додано.

Мудра корова кланяється

Мудра корова кланяється!

Останні новини

Арт-галереї міст. Частина перша

Мудра корова ще не встигла розібрати валізи з Донбасу, а вже збирається у Чернівці. І поки вона готується до лекцій, ми розповідаємо про арт-галереї різних міст. У першій частині: Дніпро, Хмельницький, Одеса, Івано-Франківськ та Харків.

 

“АРТСВІТ”

Дніпро

Відкрившись в 2013 році, галерея АРТСВІТ стала найбільшим виставковим майданчиком в Дніпропетровську. Галерея намагається “побудувати діалог між різними художніми генераціями та створити простір демократичної комунікації між аудиторією та культурними активістами”. Тому “Артсвіт” - це не просто виставковий простір, але й освітній. Цей напрямок реалізується через серії лекцій, практикумів, кіноклуб, а також видавничу діяльність. На сьогодні на базі галереї існує курс “Артсвіт дітям”, видавнича серія “Художня географія” та соціокультурний клуб Publicity. Також, галерея активно працює з молодими художниками.

Актуальна виставка“Давай забудемо. Єгор Анцигін.” - це чотири проекти, в яких художник працює з темами історичної та персональної пам'яті.

“MASLO”

Хмельницький

MASLO the gallery – незалежна галерея сучасного мистецтва, заснована у 2017 році на базі арт-центру MASLO. Галерея активно підтримує виставкові програми молодих українських художників та радо приймає їх експерименти у рамках виставкового простору та тераси.

Актуальна виставкаMaslo Photo Residency. Резиденція проходила в Хмельницькому наприкінці лютого. Під час резиденції троє відомих фотографів – Валерій Милосердов (Україна), Маріуш Форецкі (Польща) та Олексій Шинкаренко (Білорусь) працювали з документальною фотографією та створювали унікальний колективний портрет міста.

 

 Invogue#Art

Одеса

Invogue#Art - галерея сучасного мистецтва в самому центрі Одеси. Вона популяризує як одеських митців, так і сучасні мистецькі процеси в Україні. Місія галереї - урізноманітнити культурне середовище міста. Разом з виставками тут проводять художні заняття для дітей, кінопокази та лекції про мистецтво. Invogue#Art - часто стає арт-площадкою під час фествалів (Одеський кінофестиваль) та Одеської бієнале

Актуальна виставка: Прорастание / Sprouting: выставка Анны Надуды. За словами художниці, її мистецтво розвивається за принципами внутрішньої логіки, як “одна гілка тягнеться до іншої”.

Ініціатива ЦСМ - Центр сучасно мистецтва

Івано-Франківськ

Івано-Франківський Центр сучасного мистецтва створено для сприяння розвитку урбаністичної культури та популяризації сучасного мистецтва в місті. ГО "Ініціатива ЦСМ" -це організація та проведення виставок сучасного мистецтва, лекції, архів, бібліотека літератури та періодики, організація фестивалів ( Porto Franko).

Актуальна виставка: Колекція. Виставка робіт Паркомуни ( Арсена Савадова, Олександра Ройтбурда, Василя Цаголова, Вінні Реунова та інших) у співпраці з Zenko Fоundation.

ЄрміловЦентр

Харків

ЄрміловЦентр - перший Центр сучасного мистецтва в Харкові, названий на честь видатного українського авангардиста Василя Єрмілова. Це місце для виставкових проектів як молодих художників, так і для міжнародних резиденцій. У Центрі проходять кінопокази, лекції, тощо.

Актуальна виставка: Лесь Курбас у Харкові. Головна задача експозиції – продемонструвати саме ті театральні модерністичні інновації, які окреслюють творчість Курбаса та ставлять його в один ряд із найбільш знаними авангардистами першої половини ХХ-го сторіччя.

 

Фестиваль кіно та урбаністики "86" оголосив тему 2018 року

Фестиваль кіно та урбаністики "86" відбудеться у Славутичі у п’ятий раз і триватиме з 9 по 13 травня. Тема фестивалю - «Щось невловиме / Something in the Air» 

«Це тема-повстання проти буквалізму,…

читати далi

YUKO потрапили у фіналісти відбору на музичний фестиваль у Каннах

Серед тисячі заявників електро-фолк гурт YUKO відібрали до топ-55 фіналістів на фестиваль-конференцію MIDEM. Про це повідомляє Muzmapa. 

YUKO —…

читати далi

Художник Олександр Ройтбурд став директором Одеського художнього музею

Голова Одеської державної адміністрації Максим Степанов назначив українського художника Олександра Ройтбурда директором Одеського художнього музею. Про це повідомляє

читати далi

На книжковому салоні в Парижі Карпа вручила Макрону книжку Сенцова

Українська письменниця та перший секретар з питань культури посольства України у Франції Ірена Карпа під час Міжнародного книжкового салону (Salon du livre) в Парижі вручила президентові Франції Еммануелю…

читати далi

«Інтернат» Жадана здобув премію Лейпцизького книжкового ярмарку

Роман українського письменника Сергія Жадана «Інтернат» здобув премію Лейпцизького книжкового ярмарку. Адаптацію книги німецькою мовою відзначили у категорії «Найкращий переклад». Про це 

читати далi

Дослідниця Енн Епплбаум здобула премію Ґелбера за книжку про Голодомор

Американсько-британська журналістка та історик Енн Епплбаум стала переможницею 28-ї щорічної премії Лайонела Ґелбера. Таким чином журі 

читати далi