Зачекайте,
триває завантаження

Мудра Корова
Пiдписатися

Дякуємо, вашу пошту успішно додано.

Мудра корова кланяється

Мудра корова кланяється!

Дякуємо, вашу пошту успішно додано.

Мудра корова кланяється

Мудра корова кланяється!

Останні новини

Маріна Абрамович поставить оперу "Сім смертей"

Маріна Абрамович розповіла, що розпочинає роботу на оперою "Сім смертей". Прем'єра відбудеться в Баварській опері, і запланована на 2020 рік. Художниця виступить у ролі режисера та актриси і зіграє роль оперної співачки Марії Каллас. Про це повідомляє The Art Newspaper.

Спочатку це мавв бути фільм. Але запрошені режисери Роман Поланскі та Алехандро Іньярітту відмовились від участі у проекті. Тому сценарій адаптували під лібретто. Опера розповість про ролі співачки, де вона помирала на сцені. Кажуть, що Марія Каллас померла від "розбитого серця". Зараз Абрамович 71 рік, і за її словами вона часто думає про смерть.

Маріна Абрамович — сербська художниця, що працює в жанрі перформансу. У своїх роботах вона досліджує стосунки між митцем та публікою, границі тіла та можливості розуму. Від 1976 до 1988 року працювала разом із митцем Улаєм.

Одержала Золотого лева на Венеціанському бієннале 1997 року за роботу «Балканське бароко», в якій художниця перемивала купу кривавих кісток в пам'ять про жертв Югославських воєн. В вересні минулого року Абрамович вперше приїхала до України, де прочитала лекцію про те, хто є художником.

Фестиваль кіно та урбаністики "86" оголосив тему 2018 року

Фестиваль кіно та урбаністики "86" відбудеться у Славутичі у п’ятий раз і триватиме з 9 по 13 травня. Тема фестивалю - «Щось невловиме / Something in the Air» 

«Це тема-повстання проти буквалізму,…

читати далi

YUKO потрапили у фіналісти відбору на музичний фестиваль у Каннах

Серед тисячі заявників електро-фолк гурт YUKO відібрали до топ-55 фіналістів на фестиваль-конференцію MIDEM. Про це повідомляє Muzmapa. 

YUKO —…

читати далi

Художник Олександр Ройтбурд став директором Одеського художнього музею

Голова Одеської державної адміністрації Максим Степанов назначив українського художника Олександра Ройтбурда директором Одеського художнього музею. Про це повідомляє

читати далi

На книжковому салоні в Парижі Карпа вручила Макрону книжку Сенцова

Українська письменниця та перший секретар з питань культури посольства України у Франції Ірена Карпа під час Міжнародного книжкового салону (Salon du livre) в Парижі вручила президентові Франції Еммануелю…

читати далi

«Інтернат» Жадана здобув премію Лейпцизького книжкового ярмарку

Роман українського письменника Сергія Жадана «Інтернат» здобув премію Лейпцизького книжкового ярмарку. Адаптацію книги німецькою мовою відзначили у категорії «Найкращий переклад». Про це 

читати далi

Дослідниця Енн Епплбаум здобула премію Ґелбера за книжку про Голодомор

Американсько-британська журналістка та історик Енн Епплбаум стала переможницею 28-ї щорічної премії Лайонела Ґелбера. Таким чином журі 

читати далi