Зачекайте,
триває завантаження

Мудра Корова
Пiдписатися

Дякуємо, вашу пошту успішно додано.

Мудра корова кланяється

Мудра корова кланяється!

Дякуємо, вашу пошту успішно додано.

Мудра корова кланяється

Мудра корова кланяється!

Останні новини

Переможці театральної премії "Київська пектораль"

26.03.2018 70

У київському драмтеатрі на Подолі вручили найстарішу українську театральну премію. Про це повідомляє Укріфнорм. 

Аж три "Київські пекторалі" отримав режисер Дмитро Богомазов: у номінації "За кращу драматичну виставу" і "За кращу режисерську роботу" - Е. Ажар "Життя попереду" (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра), а також "За кращу камерну виставу (виставу малої сцени)" - В. Шекспір "12 ніч, або що захочете" (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра).

У номінації "За кращу музичну виставу" - Дж. Пуччіні "Богема" був відзначений режисер Віталій Пальчиков (Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва).

"За краще виконання чоловічої ролі" нагороду отримав Лев Сомов - за роль Мадам Рози у виставі "Життя попереду" (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра).

"За краще виконання жіночої ролі" - Анжеліка Савченко, за роль Патріції Хольман у виставі "Три товариші" (Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка).

"За краще виконання чоловічої ролі другого плану" - Антон Соловей, за ролі Юрасіка та Альберта у виставі "Тату, ти мене любив?", режисер Станіслав Жирков (Київський академічний театр "Золоті Ворота").

"За краще виконання жіночої ролі другого плану" - Катерина Кистень, за роль Жінки у виставі "Двоє бідних румунів, що розмовляють польською" (Новий драматичний театр на Печерську).

"За краще пластичне вирішення вистави" - Віктор Литвинов, у виставі «За двома зайцями», балетмейстер-постановник Віктор Литвинов (Національний академічний театр опери і балету України ім. Т.Г.Шевченка).

"За кращу сценографію" - Сергій Маслобойщиков, у виставі "За двома зайцями" (Національний академічний театр опери і балету України ім. Т.Г.Шевченка).

"За кращу музичну концепцію вистави" - Олександр Бегма, у виставах "Життя попереду", "12 ніч, або що захочете" (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра) та "Примари" (Київська академічна майстерня театрального мистецтва "Сузір’я").

"За кращий акторський дебют" - Вікторія Муштей, за роль Марлі у виставі "Бійцівський клуб", режисер Ігор Білиць (Київський театр "Актор").

"За кращий режисерський дебют" - Анна Огій, вистава "Холодна м’ята" (Український малий драматичний театр). Анна Огій як переможець у цій номінації також отримала запрошення від Віталія Малахова поставити виставу у Театрі на Подолі. 

Як зазначалося, 2017 року у київських театрах відбулася рекордна кількість прем'єр - 84. Муніципальні столичні театри впродовж минулого року відвідало понад 700 тисяч глядачів, а загальна кількість вистав перевищила 5 тисяч.

Кліп ONUKA увійшов у шортлист Берлінського кінофестивалю

13.06.2018 0

Кліп українського гурту ONUKA увійшов в офіційну програму Berlin Fashion Film Festival. Про це повідомляє Укрінформ.  Як повідомляється на сторінці гурту у Facebook, відео на трек Vidlik додали в шортлист фестивалю одразу…

читати далi

Ізоляція відзначає четвертий рік в Києві

09.06.2018 0

9 червня 2018 року фонд ІЗОЛЯЦІЯ відзначає четвертий рік діяльності в Києві – рівно стільки ж інституція провела на території колишнього заводу ізоляційних матеріалів у Донецьку, захопленій самопроголошеною…

читати далi

Померла режисерка Кіра Муратова

07.06.2018 0

Українська режисерка Кіра Муратова померла 6 червня у віці 83 років. Останні декілька років вона жила в Одессі.  Режисерка відома своїми стрічками "Короткі зустрічі", "Настроювач", "Три історії", «Астенічний…

читати далi

Atlas Weekend визнали одним з найкращих фестивалів світу

06.06.2018 0

Британське видання Gigwise віднесло київський Atlas Weekend до 39 найкращих фестивалів світу, сформувавши список не за принципом рейтингу, тобто не віддаючи переваги одним заходам перед іншими, інформує УНН. Серед…

читати далi

Voloshyn Gallery бере участь в арт-ярмарку VOLTA14 Basel 2018

05.06.2018 0

11 – 16 червня Voloshyn Gallery візьме участь у ярмарку сучасного мистецтва VOLTA14 Basel 2018, що проходитиме у рамках тижня мистецтв Art Basel Week, і представить твори трьох художниць – Марії Сулименко,…

читати далi

За кожну придбану книгу на Книжковому арсеналі у Карпатах посадять дерево

01.06.2018 0

У рамках  фестивалю "Книжковий Арсенал" проходить акція "Дерева за книги" - за кожну придбану на фестивалі книгу в Карпатах саджатимуть дерево. Для підрахунку організатори акції встановили у фотозоні…

читати далi