Зачекайте,
триває завантаження

Мудра Корова
Пiдписатися

Дякуємо, вашу пошту успішно додано.

Мудра корова кланяється

Мудра корова кланяється!

Дякуємо, вашу пошту успішно додано.

Мудра корова кланяється

Мудра корова кланяється!

Останні новини

Переможці театральної премії "Київська пектораль"

26.03.2018 15

У київському драмтеатрі на Подолі вручили найстарішу українську театральну премію. Про це повідомляє Укріфнорм. 

Аж три "Київські пекторалі" отримав режисер Дмитро Богомазов: у номінації "За кращу драматичну виставу" і "За кращу режисерську роботу" - Е. Ажар "Життя попереду" (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра), а також "За кращу камерну виставу (виставу малої сцени)" - В. Шекспір "12 ніч, або що захочете" (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра).

У номінації "За кращу музичну виставу" - Дж. Пуччіні "Богема" був відзначений режисер Віталій Пальчиков (Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва).

"За краще виконання чоловічої ролі" нагороду отримав Лев Сомов - за роль Мадам Рози у виставі "Життя попереду" (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра).

"За краще виконання жіночої ролі" - Анжеліка Савченко, за роль Патріції Хольман у виставі "Три товариші" (Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка).

"За краще виконання чоловічої ролі другого плану" - Антон Соловей, за ролі Юрасіка та Альберта у виставі "Тату, ти мене любив?", режисер Станіслав Жирков (Київський академічний театр "Золоті Ворота").

"За краще виконання жіночої ролі другого плану" - Катерина Кистень, за роль Жінки у виставі "Двоє бідних румунів, що розмовляють польською" (Новий драматичний театр на Печерську).

"За краще пластичне вирішення вистави" - Віктор Литвинов, у виставі «За двома зайцями», балетмейстер-постановник Віктор Литвинов (Національний академічний театр опери і балету України ім. Т.Г.Шевченка).

"За кращу сценографію" - Сергій Маслобойщиков, у виставі "За двома зайцями" (Національний академічний театр опери і балету України ім. Т.Г.Шевченка).

"За кращу музичну концепцію вистави" - Олександр Бегма, у виставах "Життя попереду", "12 ніч, або що захочете" (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра) та "Примари" (Київська академічна майстерня театрального мистецтва "Сузір’я").

"За кращий акторський дебют" - Вікторія Муштей, за роль Марлі у виставі "Бійцівський клуб", режисер Ігор Білиць (Київський театр "Актор").

"За кращий режисерський дебют" - Анна Огій, вистава "Холодна м’ята" (Український малий драматичний театр). Анна Огій як переможець у цій номінації також отримала запрошення від Віталія Малахова поставити виставу у Театрі на Подолі. 

Як зазначалося, 2017 року у київських театрах відбулася рекордна кількість прем'єр - 84. Муніципальні столичні театри впродовж минулого року відвідало понад 700 тисяч глядачів, а загальна кількість вистав перевищила 5 тисяч.

Конкурсна комісія визначила директора Українського інституту

20.04.2018 0

Конкурсна комісія рекомендує Наглядовій раді Українського інституту призначити на посаду директора установи Володимира Шейка. Про це повідомляє Читомо.  Другою за конкурсним рейтингом стала Тетяна Філевська,…

читати далi

«Донбас» Лозниці відкриє конкурсну програму Каннського кінофестивалю

20.04.2018 0

Фільм українського режисера Сергія Лозниці «Донбас» відкриє конкурсну програму «Особливий погляд» Каннського кінофестивалю. Повідомляє The Village. Сценарій фільму заснований на документальних матеріалах.…

читати далi

Відомі переможці премії PinchukArtCentre 2018

18.04.2018 0

Головну премію PinchukArtCentre 2018 та нагороду у 250 000 гривень отримала Анна Звягінцева. Вона представила інсталяцію з троьох робіт: "Пильові окуляри", "Знайдені малюнки" та "Розчерки". Художниця…

читати далi

Оголошено лауреатів Пулітцерівської премії

17.04.2018 0

У США назвали лауреатів Пулітцерівської премії 2018 року. Про це повідомляє Громадське.Радіо.  Цього року приз у категорії «Служіння суспільству» отримали журналісти газети The New York Times і журналу…

читати далi

На обкладинці Vogue з’явилася ілюстрація українського художника

16.04.2018 0

Роботи українського художника з Харкова Станіслава Сенчука з'явилися на обкладинці травневого номера журналу Vogue Britain. Про це повідомляє Na Chasi з посиланням на портал Букви.  Vogue вже не вперше…

читати далi

Netflix не поїде на Каннський фестиваль

13.04.2018 0

В Netflix прийняли рішення не брати участь у Каннському кінофестивалі – за новими правилами, усі учасники повинні виходити у масовий місцевий прокат, а компанія такого не практикує. Про це повідомляє Platfor.ma.  6…

читати далi