Зачекайте,
триває завантаження

Мудра Корова
Пiдписатися

Дякуємо, вашу пошту успішно додано.

Мудра корова кланяється

Мудра корова кланяється!

Дякуємо, вашу пошту успішно додано.

Мудра корова кланяється

Мудра корова кланяється!

Останні новини

Переможці театральної премії "Київська пектораль"

26.03.2018 512

У київському драмтеатрі на Подолі вручили найстарішу українську театральну премію. Про це повідомляє Укріфнорм. 

Аж три "Київські пекторалі" отримав режисер Дмитро Богомазов: у номінації "За кращу драматичну виставу" і "За кращу режисерську роботу" - Е. Ажар "Життя попереду" (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра), а також "За кращу камерну виставу (виставу малої сцени)" - В. Шекспір "12 ніч, або що захочете" (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра).

У номінації "За кращу музичну виставу" - Дж. Пуччіні "Богема" був відзначений режисер Віталій Пальчиков (Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва).

"За краще виконання чоловічої ролі" нагороду отримав Лев Сомов - за роль Мадам Рози у виставі "Життя попереду" (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра).

"За краще виконання жіночої ролі" - Анжеліка Савченко, за роль Патріції Хольман у виставі "Три товариші" (Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка).

"За краще виконання чоловічої ролі другого плану" - Антон Соловей, за ролі Юрасіка та Альберта у виставі "Тату, ти мене любив?", режисер Станіслав Жирков (Київський академічний театр "Золоті Ворота").

"За краще виконання жіночої ролі другого плану" - Катерина Кистень, за роль Жінки у виставі "Двоє бідних румунів, що розмовляють польською" (Новий драматичний театр на Печерську).

"За краще пластичне вирішення вистави" - Віктор Литвинов, у виставі «За двома зайцями», балетмейстер-постановник Віктор Литвинов (Національний академічний театр опери і балету України ім. Т.Г.Шевченка).

"За кращу сценографію" - Сергій Маслобойщиков, у виставі "За двома зайцями" (Національний академічний театр опери і балету України ім. Т.Г.Шевченка).

"За кращу музичну концепцію вистави" - Олександр Бегма, у виставах "Життя попереду", "12 ніч, або що захочете" (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра) та "Примари" (Київська академічна майстерня театрального мистецтва "Сузір’я").

"За кращий акторський дебют" - Вікторія Муштей, за роль Марлі у виставі "Бійцівський клуб", режисер Ігор Білиць (Київський театр "Актор").

"За кращий режисерський дебют" - Анна Огій, вистава "Холодна м’ята" (Український малий драматичний театр). Анна Огій як переможець у цій номінації також отримала запрошення від Віталія Малахова поставити виставу у Театрі на Подолі. 

Як зазначалося, 2017 року у київських театрах відбулася рекордна кількість прем'єр - 84. Муніципальні столичні театри впродовж минулого року відвідало понад 700 тисяч глядачів, а загальна кількість вистав перевищила 5 тисяч.

Букерівська премія обрала найкращу книгу за 50 років

09.07.2018 0

Букерівська премія назвала найкращу книгу за 50 років свого існування. Нею став роман «Англійський пацієнт» Майкла Ондатже, пише The New York Times. Книга отримала спеціальну нагороду Golden Man Booker…

читати далi

Помер дисидент Левко Лук'яненко

08.07.2018 0

Колишній політв’язень, дисидент та екс-депутат Верховної Ради України Левко Лук’яненко помер після тривалої хвороби на 90-му році життя. Він народився 24 серпня 1928 року у с.Хрипівка Чернігівської області.…

читати далi

У Парижі з'явилася серія нових графіті Бенксі

02.07.2018 0

Анонімний британський художник, відомий всьому світу під псевдонімом Бенксі створив сім нових графіті на стінах паризьких будинків. Один з найбільш промовистих творів цього циклу присвячено темі мігрантів…

читати далi

The Guardian назвав найкращі фільми 2018 року

22.06.2018 0

Британське видання The Guardian склало список кращих фільмів першого півріччя 2018 року. У список увійшли 38 картин. Про це повідомляє УНН. Так, найбільш гідними критики назвали фільми про супергероїв…

читати далi

Українські дизайнери отримали «Каннського лева»

20.06.2018 0

Київське креативне агентство Banda Agency та дизайн-студія Republique отримали бронзову статуетку фестивалю «Каннські леви» у категорії «Design lions» за брендинг Євробачення-2017. Про це повідомляє засновник…

читати далi

Помер Іван Драч

19.06.2018 0

Український поет перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч Іван Драч помер у Феофанії. Про це повідомив голова Спілки письменників України Михайло Сидоржевський у Facebook. Поет…

читати далi