Зачекайте,
триває завантаження

Мудра Корова
Пiдписатися

Дякуємо, вашу пошту успішно додано.

Мудра корова кланяється

Мудра корова кланяється!

Дякуємо, вашу пошту успішно додано.

Мудра корова кланяється

Мудра корова кланяється!

Останні новини

Виходить книга «Сила дівчат» про видатних українок

В Ук­раїні ви­ходить пер­ший нак­лад кни­ги «Си­ла дівчат: ма­ленькі історії ве­ликих вчинків», повідомляє Platfor.ma. До книги увійшли  50 роз­повідей про видатних ук­раїнсь­ких жінок усіх часів.

«Си­ла дівчат» – це вітчиз­ня­на версія аме­рикансь­ко­го ви­дан­ня Еле­ни Фавіллі та Фран­чески Ка­вал­ло «Каз­ки на ніч для дівча­ток-бун­та­рок».  Тек­сти до ук­раїнсь­ко­го ви­дан­ня на­писа­ли Ка­тери­на Бабкіна та Марк Лівін, проілюс­тру­вали кни­гу Ан­на Сарвіра та Юлія Твєрітіна.

Книга складається з тек­стів про Ліну Кос­тенко та Мар­ко Вов­чок, про кня­гиню Оль­гу та Ан­ну Ярос­лавну, про альпіністку Іри­ну Га­лай та ад­во­кат­ку Не­бес­ної сотні Євгенію Зак­ревсь­ку, про жур­налістку На­тал­ку Сед­лець­ку та співзас­новни­цю Ук­раїнсь­кої прав­ди Оле­ну При­тулу». За­галом се­ред ге­роїнь про­ек­ту – пред­став­ниці ди­зай­ну, на­уки, ме­дици­ни, армії, во­лон­терсь­ко­го ру­ху, літе­рату­ри та спор­ту.

Пер­ший нак­лад книги – 5000 примірників – ста­не бла­годій­ним. «Си­лу дівчат» бу­дуть без­коштов­но відправ­ля­ти у шкільні та ди­тячі бібліоте­ки Лу­гансь­кої та До­нець­кої об­ластей, а та­кож дітям із сімей пе­ресе­ленців, ве­теранів та бійців АТО, за­гиб­лих та зник­лих безвісти, а та­кож че­рез во­лон­терські ор­ганізації.

Фестиваль кіно та урбаністики "86" оголосив тему 2018 року

Фестиваль кіно та урбаністики "86" відбудеться у Славутичі у п’ятий раз і триватиме з 9 по 13 травня. Тема фестивалю - «Щось невловиме / Something in the Air» 

«Це тема-повстання проти буквалізму,…

читати далi

YUKO потрапили у фіналісти відбору на музичний фестиваль у Каннах

Серед тисячі заявників електро-фолк гурт YUKO відібрали до топ-55 фіналістів на фестиваль-конференцію MIDEM. Про це повідомляє Muzmapa. 

YUKO —…

читати далi

Художник Олександр Ройтбурд став директором Одеського художнього музею

Голова Одеської державної адміністрації Максим Степанов назначив українського художника Олександра Ройтбурда директором Одеського художнього музею. Про це повідомляє

читати далi

На книжковому салоні в Парижі Карпа вручила Макрону книжку Сенцова

Українська письменниця та перший секретар з питань культури посольства України у Франції Ірена Карпа під час Міжнародного книжкового салону (Salon du livre) в Парижі вручила президентові Франції Еммануелю…

читати далi

«Інтернат» Жадана здобув премію Лейпцизького книжкового ярмарку

Роман українського письменника Сергія Жадана «Інтернат» здобув премію Лейпцизького книжкового ярмарку. Адаптацію книги німецькою мовою відзначили у категорії «Найкращий переклад». Про це 

читати далi

Дослідниця Енн Епплбаум здобула премію Ґелбера за книжку про Голодомор

Американсько-британська журналістка та історик Енн Епплбаум стала переможницею 28-ї щорічної премії Лайонела Ґелбера. Таким чином журі 

читати далi