Зачекайте,
триває завантаження

Мудра Корова
Пiдписатися

Дякуємо, вашу пошту успішно додано.

Мудра корова кланяється

Мудра корова кланяється!

Дякуємо, вашу пошту успішно додано.

Мудра корова кланяється

Мудра корова кланяється!

Останні новини

Золотий Букер вручать найкращій книзі за 50 років

Лауреата оголосять влітку

Влітку 2018 року вперше відбудеться Золота Букерівська премія. Її отримає книга, яка була лауреатом Букера за 50 років існування премії. 

Номінантів оголосять 26 травня у Вельсі, а народне голосування обере переможця серед 5 книг. Так, лауреата Золотого Букера ми вже знатимемо 8 липня. 

Букерівська премія (The Man Booker Prize) — найпрестижніша літературна нагорода, що з 1969 року щорічно вручається у Великій Британії. За 40 років Букерівська премія стала провідною в галузі літератури. Спочатку премія присуджувалася авторові, який проживає в одній з країн Співдружностіабо в Ірландії за роман, написаний англійською. З 2014 року можна висувати англомовних авторів і з інших країн світу.

За всю історію існування Букерівської премії п'ять її власників — Вільям Голдінг, Надін Гордімер, Від'ядхар Сураджпрасад Найпол, Джон Кутзеє і Кадзуо Ісігуро — стали згодом лауреатами Нобелівської премії з літератури.

Букер - 2017 отримав американський письменник Джордж Сондерс за роман "Лінкольн в бордо". Книга розповідає про один вечір з життя Лінкольна, який поховав свого 11-річного сина і тяжко переживає утрату, знаходячись у стані "бордо" - між смертю та переродженням. Сондерс став другим американським письменником, який отримав премію за все існування Букера. 

 

Фестиваль кіно та урбаністики "86" оголосив тему 2018 року

Фестиваль кіно та урбаністики "86" відбудеться у Славутичі у п’ятий раз і триватиме з 9 по 13 травня. Тема фестивалю - «Щось невловиме / Something in the Air» 

«Це тема-повстання проти буквалізму,…

читати далi

YUKO потрапили у фіналісти відбору на музичний фестиваль у Каннах

Серед тисячі заявників електро-фолк гурт YUKO відібрали до топ-55 фіналістів на фестиваль-конференцію MIDEM. Про це повідомляє Muzmapa. 

YUKO —…

читати далi

Художник Олександр Ройтбурд став директором Одеського художнього музею

Голова Одеської державної адміністрації Максим Степанов назначив українського художника Олександра Ройтбурда директором Одеського художнього музею. Про це повідомляє

читати далi

На книжковому салоні в Парижі Карпа вручила Макрону книжку Сенцова

Українська письменниця та перший секретар з питань культури посольства України у Франції Ірена Карпа під час Міжнародного книжкового салону (Salon du livre) в Парижі вручила президентові Франції Еммануелю…

читати далi

«Інтернат» Жадана здобув премію Лейпцизького книжкового ярмарку

Роман українського письменника Сергія Жадана «Інтернат» здобув премію Лейпцизького книжкового ярмарку. Адаптацію книги німецькою мовою відзначили у категорії «Найкращий переклад». Про це 

читати далi

Дослідниця Енн Епплбаум здобула премію Ґелбера за книжку про Голодомор

Американсько-британська журналістка та історик Енн Епплбаум стала переможницею 28-ї щорічної премії Лайонела Ґелбера. Таким чином журі 

читати далi